Brahms: The Boy II

Brahms: The Boy II

Zło ma niewinne obliczeFeb. 20, 202086 Minut
6 1010 głosów

Brahms: The Boy II Online - Gdzie obejrzeć?

Brahms: The Boy II to fantastyczne widowisko i jeden z najpopularniejszych filmów fabularnych. Film Brahms: The Boy II otrzymał doskonałe recenzje od krytyków, co pomogło napędzić powszechną atrakcyjność na całym świecie. Dzięki obecności silnej obsady aktorskiej, film Brahms: The Boy II staje się jeszcze lepszy. Jest zdecydowanie wart polecenia jako tytuł filmowy.

Brahms: The Boy II zalukaj - obsada aktorska

W obsadzie filmu Brahms: The Boy II znalazły się takie nazwiska jak: , , , , , , , ,

Polecamy również Bestie na krawędzi cały film

Brahms: The Boy II - Nasza opinia

Brahms: The Boy II to film zdecydowanie warty polecenia. Otrzymał on ocenę w serwisie IMDB, a oddano aż 1,010 głosów , co oznacza, że Brahms: The Boy II jest niezwykle popularnym filmem. Być może film Brahms: The Boy II zostanie nominowany do Oscara.

Koniecznie sprawdź Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna online

Premiera filmu Brahms: The Boy II odbyła się 2020-02-20, a oryginalny tytuł filmu Brahms: The Boy II brzmi Brahms: The Boy II.

Motyw przewodni filmu Brahms: The Boy II określa następujące zdanie: Zło ma niewinne oblicze - Jest to bardzo ciekawa myśl przewodnia

Film Brahms: The Boy II trwa aż 86 minut, co oznacza, że przez długi czas można cieszyć się seansem.

Brahms: The Boy II Cały Film - Fabuła

Traumatyczne przeżycie sprawia, że szczęśliwe dotąd życie Lisy, Seana i ich syna Jude’a pogrąża się w kryzysie. Rodzice oddalają się od siebie, a chłopiec przestaje mówić. Nowy dom w malowniczej okolicy daje nadzieję na nowy początek. Lisa i Sean nie podejrzewają jednak, że przeprowadzka to krok w stronę prawdziwego piekła. Gdy Jude odkryje w opuszczonej posiadłości lalkę – chłopca o uroczej twarzy, cała rodzina znajdzie się w mocy mrocznych sił, z których natury nie zdaje sobie sprawy. Ataki agresji na przemian z krwawymi wizjami, których doświadcza Jude oraz coraz częstsze poczucie obcej obecności w domu, to zwiastuny tego co nadchodzi. Lisa i Sean zaczynają bać się własnego dziecka, ale prawdziwe zło kryje się gdzie indziej. Gdy to zrozumieją, ich życie nie będzie należeć już do nich… 1

Brahms: The Boy II
Brahms: The Boy II
Brahms: The Boy II
Brahms: The Boy II
Brahms: The Boy II
Brahms: The Boy II

Reżyser

Obsada
Oryginalny tytuł Brahms: The Boy II
Ocena TMDb 6 1,010 votes

Podobne filmy i seriale

60 Sekund
Bez gwałtownych ruchów
Kill Bill 2
Black Box
To
Next-Door Nightmare
The Amityville Harvest
Droga bez powrotu 5: Krwawe granice
Bliźniak
John Wick 3
Ulica Strachu – część 3: 1666
Amulet

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website