Incepcja

Incepcja

Twój umysł jest sceną zbrodniJul. 15, 2010148 Minut
8.4 31783 głosów

Incepcja Online - Gdzie obejrzeć?

Incepcja to fantastyczne widowisko i jeden z najpopularniejszych filmów fabularnych. Film Incepcja otrzymał doskonałe recenzje od krytyków, co pomogło napędzić powszechną atrakcyjność na całym świecie. Dzięki obecności silnej obsady aktorskiej, film Incepcja staje się jeszcze lepszy. Jest zdecydowanie wart polecenia jako tytuł filmowy.

Incepcja zalukaj - obsada aktorska

W obsadzie filmu Incepcja znalazły się takie nazwiska jak: , , , , , , , , ,

Polecamy również Uczeń czarnoksiężnika cały film

Incepcja - Nasza opinia

Incepcja to film zdecydowanie warty polecenia. Otrzymał on ocenę w serwisie IMDB, a oddano aż 31,783 głosów , co oznacza, że Incepcja jest niezwykle popularnym filmem. Być może film Incepcja zostanie nominowany do Oscara.

Koniecznie sprawdź Salt online

Premiera filmu Incepcja odbyła się 2010-07-15, a oryginalny tytuł filmu Incepcja brzmi Inception.

Motyw przewodni filmu Incepcja określa następujące zdanie: Twój umysł jest sceną zbrodni - Jest to bardzo ciekawa myśl przewodnia

Film Incepcja trwa aż 148 minut, co oznacza, że przez długi czas można cieszyć się seansem.

Incepcja Cały Film - Fabuła

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) jest niezwykle sprawnym złodziejem, mistrzem w wydobywaniu wartościowych sekretów ukrytych głęboko w świadomości podczas fazy snu, kiedy umysł jest najbardziej wrażliwy. Wyjątkowe umiejętności Cobba uczyniły z niego ważnego gracza w świecie szpiegostwa przemysłowego, ale i najbardziej poszukiwanego zbiega, a za swoją pozycję zapłacił utratą wszystkiego, co kocha. Teraz Cobb otrzymuje szansę na odkupienie. Za sprawą jednego, ostatniego zadania może odzyskać stracone życie. Musi tylko wraz ze swym zespołem dokonać rzeczy niemożliwej: zamiast skraść myśl, zaszczepić ją w śpiącym umyśle. Jeśli im się to uda, dokonają zbrodni doskonałej. Jednak nawet najbardziej precyzyjne planowanie nie jest w stanie przygotować ich na spotkanie z niezwykłym przeciwnikiem, który potrafi przewidzieć każdy ich ruch. Wróg, którego tylko Cobb mógł się spodziewać.

Incepcja
Incepcja
Incepcja
Incepcja
Incepcja
Incepcja
Incepcja
Incepcja
Incepcja
Incepcja

Reżyser

Obsada
Oryginalny tytuł Inception
Ocena TMDb 8.4 31,783 votes

Podobne filmy i seriale

Furia
Rio
Foxter – cudowny pies
범죄도시 2
샤크: 더 비기닝
Kyochuu Rettou Movie
Iluzja 2
Naprzód
Panama
Obcy: Przymierze
Iniemamocni
Rodzina Addamsów 2

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website