Księga Ocalenia

Księga Ocalenia

Samotny nieznajomy przemierza świat po przejściu apokalipsy. Strzeże księgi, która może ocalić ludzkość.Jan. 11, 2010125 Minut
6.8 5136 głosów

Księga Ocalenia Online - Gdzie obejrzeć?

Księga Ocalenia to fantastyczne widowisko i jeden z najpopularniejszych filmów fabularnych. Film Księga Ocalenia otrzymał doskonałe recenzje od krytyków, co pomogło napędzić powszechną atrakcyjność na całym świecie. Dzięki obecności silnej obsady aktorskiej, film Księga Ocalenia staje się jeszcze lepszy. Jest zdecydowanie wart polecenia jako tytuł filmowy.

Księga Ocalenia zalukaj - obsada aktorska

W obsadzie filmu Księga Ocalenia znalazły się takie nazwiska jak: , , , , , , , , ,

Polecamy również Alvin i wiewiórki 2 cały film

Księga Ocalenia - Nasza opinia

Księga Ocalenia to film zdecydowanie warty polecenia. Otrzymał on ocenę w serwisie IMDB, a oddano aż 5,136 głosów , co oznacza, że Księga Ocalenia jest niezwykle popularnym filmem. Być może film Księga Ocalenia zostanie nominowany do Oscara.

Koniecznie sprawdź Legion online

Premiera filmu Księga Ocalenia odbyła się 2010-01-11, a oryginalny tytuł filmu Księga Ocalenia brzmi The Book of Eli.

Motyw przewodni filmu Księga Ocalenia określa następujące zdanie: Samotny nieznajomy przemierza świat po przejściu apokalipsy. Strzeże księgi, która może ocalić ludzkość. - Jest to bardzo ciekawa myśl przewodnia

Film Księga Ocalenia trwa aż 125 minut, co oznacza, że przez długi czas można cieszyć się seansem.

Księga Ocalenia Cały Film - Fabuła

Świetny Denzel Washington („American Gangster”, „Deja Vu”) i genialny Gary Oldman („Mroczny rycerz”’, „Piąty element”) jako śmiertelni wrogowie w walce o ocalenie ludzkości! Rok 2044. Postapokaliptyczny krajobraz zniszczonej Ameryki przemierza Eli (Denzel Washington) – samotnik i wolny strzelec. Mężczyzna jest w posiadaniu tajemniczej księgi, w której znajduje się „klucz” i wiedza niezbędna do ocalenia ludzkości. Podczas podróży bohater trafia do małego miasteczka zarządzanego przez burmistrza-tyrana Carnegie (Gary Oldman). Despota, chcąc przejąć totalną władzę nad ludźmi, za wszelką cenę próbuje wejść w posiadanie księgi. Na drodze Eliego staje również niezwykle seksowna dziewczyna o imieniu Solara (Mila Kunis znana z roli w „Max Payne”). Rozpoczyna się dramatyczna walka o ocalenie ludzkości.

Księga Ocalenia
Księga Ocalenia
Księga Ocalenia
Księga Ocalenia
Księga Ocalenia
Księga Ocalenia
Księga Ocalenia

Reżyser

Obsada
Oryginalny tytuł The Book of Eli
Ocena TMDb 6.8 5,136 votes

Podobne filmy i seriale

G.I. Joe: Czas Kobry
Terminator: Genisys
Wanted – Ścigani
Super-héros malgré lui
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
Smutek
Smętarz dla Zwierzaków
Podróż na Tajemniczą Wyspę
Uprowadzona
Shark Bait
Jak zostałem superbohaterem
Apocalypto

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website