What's happening?

Londyn W Ogniu film

Londyn W Ogniu film

Tak zaczyna się koniec.Mar. 02, 2016Bulgaria99 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głosy

Synopsis

Mike Banning, szef ochrony prezydenta USA, towarzyszy mu w podróży do Wielkiej Brytanii na pogrzeb premiera tego kraju. Wydarzenie, sugerowane w celu zjednoczenia przywódców komplementarnego globu, staje się połowem, w którym wszyscy umierają. Tylko Zakaz dba o zachowanie prezydenta, jednak terroryści próbują go złapać, aby wykonać go przed całym światem.

Londyn W Ogniu film kontynuuje podróże Mike’a Banninga jako szefa ochrony głowy państwa USA, który w poprzedniej odsłonie uratował go w jego własnej siedzibie, Białym Domu. Obecnie to właśnie Londyn stał się polem bitwy o życie prezydenta. Wybór ten okazał się całkiem trafny. Przeniesienie akcji do stolicy Wielkiej Brytanii sprawiło, że film nabrał rozmachu, a spektakularne zniszczenia angielskiego miasta ogląda się fantastycznie! Wszystko inne pozostało bez zmian. Mamy poniżej unowocześniony styl „Midday”, gdzie jedyny strzelec walczy z całą zgrają, tylko tam królowały rewolwery, a tutaj gatling gun, drony i bazooki.

Londyn W Ogniu online

Londyn W Ogniu online to typowe kino akcji, bez żadnych zapędów do bycia standardem gatunku, które nie zachowuje się tak, by być czymkolwiek. Gdyby supervisor Babak Najafi uczynił go nieco bardziej lotnym w dyskusjach, a także znacznie mniej przeciekającym patriotycznymi banałami, nawet wszystkie nieprawdopodobieństwa związane z wydarzeniami byłyby w miarę przyswajalne. To ostatnie można wybaczyć, bo kino aktywności ma swoje wytyczne. Film jest niesamowity, trzyma w napięciu do samego końca, jak również nie można przejść obojętnie obok pojawiających się w nim gwiazd, nawet jeśli mają do powiedzenia coś symbolicznego.

film Londyn W Ogniu

Najtrudniejszym czynnikiem filmu jest chyba czarny humor. Zakazujący bez mrugnięcia okiem i w różnych ekstrawaganckich środkach masakruje swoich adwersarzy niczym Korwin-Mikke lewaków. Dyskusje, pełne fucków i puent, przesiąknięte są duchem Die Hard (z czasów, gdy John McClane był jeszcze największym kozakiem w okolicy). Mimo że kilka razy się zaśmiałem, to dowcip płonącego Londynu jest daleki od tego, co Deadpool potrzebował dostarczyć.

Obraz dość poważnie kuleje w warstwie aktorskiej. Wiodąca triada – Gerard Butler, Aaron Eckhart i Morgan Freeman – właściwie od dawna już sprawia, że ich filmowe dokonania wyglądają mizernie, pojawiając się w przeciętnych produkcjach. Jednak „Londyn w ogniu” wpisuje się w ten pucharowy trend całkiem zgrabnie. W najlepszym wypadku można po prostu stwierdzić, że panowie stworzyli postacie na poziomie, bez szczególnego wyrazu. Nie inaczej jest z aktorami drugoplanowymi.

Londyn W Ogniu film online

Najlepszą sceną w Londyn W Ogniu film online jest ujawnienie jednej z najistotniejszych europejskich głów państwa przed jej śmiercią. Pokazuje ich nonszalancję, samozadowolenie, a także brak wiedzy, choć nie przyjechali do brytyjskich zasobów na grilla czy zlot najlepszych mocarstw świata, ale na nabożeństwo żałobne bliskiego przyjaciela.

Original title London Has Fallen
TMDb Rating 6.1 3,641 votes

Reżyser

Babak Najafi
Reżyser

Aktorzy

Gerard Butler isMike Banning
Mike Banning
Aaron Eckhart isPresident Benjamin Asher
President Benjamin Asher
Angela Bassett isLynne Jacobs
Lynne Jacobs
Morgan Freeman isAlan Trumbull
Alan Trumbull
Melissa Leo isSecretary of Defense Ruth McMillan
Secretary of Defense Ruth McMillan
Robert Forster isGeneral Edward Clegg
General Edward Clegg
Shivani Ghai isAmal Mansoor
Amal Mansoor
Sean O'Bryan isNSA Deputy Director Ray Monroe
NSA Deputy Director Ray Monroe
Radha Mitchell isLeah Banning
Leah Banning
Jackie Earle Haley isDeputy Chief Mason
Deputy Chief Mason
Udostępniono0

Podobne tytuły

Uciekaj!
Ognisty podmuch 2
Szybcy i Wściekli 8
film 1000 lat po Ziemi
Zanim odejdę
Wojna światów cały film
Glass
Straż Sąsiedzka
Johnny English: Reaktywacja
Freddy Nie Żyje: Koniec Koszmaru cały film
Untitled The Batman Sequel
X-Men: Apokalipsa

(3) comments

  • Kacper Perz27 czerwca, 2021Odpowiedz

    Super jakość.

  • Dawid31 lipca, 2021Odpowiedz

    Fajny film, aby obejrzeć wieczorem

  • Dawid1 sierpnia, 2021Odpowiedz

    według mnie średni

Komentarze

Nazwa *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

×
UWAGA!