Pies

Pies

Feb. 17, 2022102 Minut
7.4 528 głosów

Pies Online - Gdzie obejrzeć?

Pies to fantastyczne widowisko i jeden z najpopularniejszych filmów fabularnych. Film Pies otrzymał doskonałe recenzje od krytyków, co pomogło napędzić powszechną atrakcyjność na całym świecie. Dzięki obecności silnej obsady aktorskiej, film Pies staje się jeszcze lepszy. Jest zdecydowanie wart polecenia jako tytuł filmowy.

Pies zalukaj - obsada aktorska

W obsadzie filmu Pies znalazły się takie nazwiska jak: , , , , , , , , ,

Polecamy również King cały film

Pies - Nasza opinia

Pies to film zdecydowanie warty polecenia. Otrzymał on ocenę w serwisie IMDB, a oddano aż 528 głosów , co oznacza, że Pies jest niezwykle popularnym filmem. Być może film Pies zostanie nominowany do Oscara.

Koniecznie sprawdź Pursuit online

Premiera filmu Pies odbyła się 2022-02-17, a oryginalny tytuł filmu Pies brzmi Dog.

Film Pies trwa aż 102 minut, co oznacza, że przez długi czas można cieszyć się seansem.

Pies Cały Film - Fabuła

Były Ranger Jason Briggs nie umie sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby przyjmuje ją z entuzjazmem i bez zastanowienia. Szansa nazywa się Lulu i jest owczarkiem belgijskim o bogatej historii służby wojskowej. Briggs będzie mógł wrócić w kamasze pod warunkiem, że zawiezie Lulu na pogrzeb jej zmarłego pana. Kilkudniowa podróż kalifornijskim wybrzeżem wydaje się być nie tyle zadaniem, co beztroskim urlopem. I byłaby taka, gdyby nie charakterek Lulu. Delikatnie mówiąc owczarek nie przepada za ludzkim towarzystwem, a wygląda na to, że Briggsa nie toleruje bardziej niż innych. Wykazuje się wobec niego nie tylko ostentacyjnym lekceważeniem, ale otwartą agresją w myśl zasady „mam zęby i nie zawaham się ich użyć”. Wyżarta tapicerka ukochanego auta, wyczerpujące wielogodzinne gonitwy, świecenie oczami za psie wybryki w luksusowym hotelu, to tylko niektóre straty jakie na tym niełatwym froncie poniesie Ranger Briggs.

Pies
Pies
Pies
Pies
Pies
Pies
Pies
Pies

Reżyser

Obsada
Oryginalny tytuł Dog
Ocena TMDb 7.4 528 votes

Podobne filmy i seriale

Wszystkie jasne miejsca
Zabójcza przesyłka
LEGO Przygoda
Ida Red
Zmiana
Wybieraj albo umieraj
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Brian Banks
Niezwykłe lato z Tess
Super-héros malgré lui
Niebo o północy
Tamte dni, tamte noce

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website