Stay Out of the Attic

Stay Out of the Attic

Mar. 11, 202180 Minut
5.8 64 głosów

Stay Out of the Attic Online - Gdzie obejrzeć?

Stay Out of the Attic to fantastyczne widowisko i jeden z najpopularniejszych filmów fabularnych. Film Stay Out of the Attic otrzymał doskonałe recenzje od krytyków, co pomogło napędzić powszechną atrakcyjność na całym świecie. Dzięki obecności silnej obsady aktorskiej, film Stay Out of the Attic staje się jeszcze lepszy. Jest zdecydowanie wart polecenia jako tytuł filmowy.

Stay Out of the Attic zalukaj - obsada aktorska

W obsadzie filmu Stay Out of the Attic znalazły się takie nazwiska jak: , , , , ,

Polecamy również Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time cały film

Stay Out of the Attic - Nasza opinia

Stay Out of the Attic to film zdecydowanie warty polecenia. Otrzymał on ocenę w serwisie IMDB, a oddano aż 64 głosów , co oznacza, że Stay Out of the Attic jest niezwykle popularnym filmem. Być może film Stay Out of the Attic zostanie nominowany do Oscara.

Koniecznie sprawdź Kosmiczny grzech online

Premiera filmu Stay Out of the Attic odbyła się 2021-03-11, a oryginalny tytuł filmu Stay Out of the Attic brzmi Stay Out of the Attic.

Film Stay Out of the Attic trwa aż 80 minut, co oznacza, że przez długi czas można cieszyć się seansem.

Stay Out of the Attic Cały Film - Fabuła

Film zaczyna się od przyjęcia zlecenia na przeprowadzkę. Firmę przeprowadzkową prowadzi Albert (Ryan Francis), były więzień z mroczną nazistowską przeszłością z bractwa. Twierdzi, że odsiadka dużo go nauczyła i teraz wyszedł na ludzi. W małym zakładzie zatrudnia swoją dziewczynę Imani i Carlosa, dla którego jest to pierwszy dzień w robocie. Zleceniodawca daje jasne wytyczne. Wynieść graty z dwóch pięter, nie ruszać strychu i piwnicy. Płaci dużo więcej niż potrzeba, ale Albert, Carlos i Imani są rzecz jasna wścibscy i nie mogą ot tak przenosić mebli, książek, dokumentów i oczywiście muszą zajrzeć do kilku papierów, a tam natknąć się chociażby na zapiski Josefa Mengele. Drzwi zostają automatycznie zaryglowane, trójka głównych bohaterów odcięta od świata zewnętrznego, do gry wchodzą koszmary Anioła Śmierci.

Stay Out of the Attic
Stay Out of the Attic
Stay Out of the Attic

Reżyser

Obsada
Oryginalny tytuł Stay Out of the Attic
Ocena TMDb 5.8 64 votes

Podobne filmy i seriale

Piękna i rzeźnik
Kult laleczki Chucky
Co kryje się pod powierzchnią
Behind the Trees
Urok
Playhouse
Hostel
To my
Dom nocny
Syrena i Duch
Oni żyją w nas
Mumia

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website