Tamte dni, tamte noce

Tamte dni, tamte noce

Sep. 01, 2017132 Minut
8.2 10312 głosów

Tamte dni, tamte noce Online - Gdzie obejrzeć?

Tamte dni, tamte noce to fantastyczne widowisko i jeden z najpopularniejszych filmów fabularnych. Film Tamte dni, tamte noce otrzymał doskonałe recenzje od krytyków, co pomogło napędzić powszechną atrakcyjność na całym świecie. Dzięki obecności silnej obsady aktorskiej, film Tamte dni, tamte noce staje się jeszcze lepszy. Jest zdecydowanie wart polecenia jako tytuł filmowy.

Tamte dni, tamte noce zalukaj - obsada aktorska

W obsadzie filmu Tamte dni, tamte noce znalazły się takie nazwiska jak: , , , , , , , , ,

Polecamy również 劇場版 Fate/kaleid liner プリズマ☆イリヤ 雪下の誓い cały film

Tamte dni, tamte noce - Nasza opinia

Tamte dni, tamte noce to film zdecydowanie warty polecenia. Otrzymał on ocenę w serwisie IMDB, a oddano aż 10,312 głosów , co oznacza, że Tamte dni, tamte noce jest niezwykle popularnym filmem. Być może film Tamte dni, tamte noce zostanie nominowany do Oscara.

Koniecznie sprawdź To online

Premiera filmu Tamte dni, tamte noce odbyła się 2017-09-01, a oryginalny tytuł filmu Tamte dni, tamte noce brzmi Call Me by Your Name.

Film Tamte dni, tamte noce trwa aż 132 minut, co oznacza, że przez długi czas można cieszyć się seansem.

Tamte dni, tamte noce Cały Film - Fabuła

Północne Włochy, lato 1983 roku. Elio Perlman, błyskotliwy siedemnastolatek o amerykańsko-włoskim pochodzeniu, spędza wakacje w XVII-wiecznej willi, komponując i grając muzykę klasyczną, czytając i flirtując ze swą przyjaciółką – Marzią. Cieszy go każda chwila spędzona w willi, zwłaszcza że za kompana ma swego ojca, szanowanego profesora specjalizującego się w greko-romańskiej kulturze, oraz matkę Annellę, tłumaczkę, która uczy chłopaka rozkoszować się kulturą i przyrodą Włoch. Obycie i wykształcenie oraz talent Elia sprawiają wrażenie, że mamy do czynienia z dorosłym, w pełni ukształtowanym mężczyzną, a jednak wielu rzeczy musi się jeszcze nauczyć – zwłaszcza w obcej mu dotąd dziedzinie – miłości. Pewnego dnia do willi przybywa Oliver, młody amerykański stypendysta, pracujący z ojcem Elia nad swym doktoratem. W porażająco pięknych krajobrazach spalonej słońcem Italii Elio i Oliver odkrywają odurzającą siłę wzajemnego przyciągania. To lato zapamiętają na zawsze.

Tamte dni, tamte noce
Tamte dni, tamte noce
Tamte dni, tamte noce
Tamte dni, tamte noce
Tamte dni, tamte noce
Tamte dni, tamte noce
Tamte dni, tamte noce
Tamte dni, tamte noce
Tamte dni, tamte noce
Tamte dni, tamte noce

Reżyser

Obsada
Oryginalny tytuł Call Me by Your Name
Ocena TMDb 8.2 10,312 votes

Podobne filmy i seriale

Zaczarowana
Fourth of July
Pagten
American Pie 2
Last Survivors
เอไอหัวใจโอเวอร์โหลด
Labirynt
W głowie się nie mieści
American Psycho
Gran Torino
Zabójczy wirus
Więź

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website