The Good Neighbor

The Good Neighbor

Jun. 17, 202297 Minut
6.3 14 głosów

The Good Neighbor Online - Gdzie obejrzeć?

The Good Neighbor to fantastyczne widowisko i jeden z najpopularniejszych filmów fabularnych. Film The Good Neighbor otrzymał doskonałe recenzje od krytyków, co pomogło napędzić powszechną atrakcyjność na całym świecie. Dzięki obecności silnej obsady aktorskiej, film The Good Neighbor staje się jeszcze lepszy. Jest zdecydowanie wart polecenia jako tytuł filmowy.

The Good Neighbor zalukaj - obsada aktorska

W obsadzie filmu The Good Neighbor znalazły się takie nazwiska jak: , , , , , , , , ,

Polecamy również Minionki: Wejście Gru cały film

The Good Neighbor - Nasza opinia

The Good Neighbor to film zdecydowanie warty polecenia. Otrzymał on ocenę w serwisie IMDB, a oddano aż 14 głosów , co oznacza, że The Good Neighbor jest niezwykle popularnym filmem. Być może film The Good Neighbor zostanie nominowany do Oscara.

Koniecznie sprawdź Black Adam online

Premiera filmu The Good Neighbor odbyła się 2022-06-17, a oryginalny tytuł filmu The Good Neighbor brzmi The Good Neighbor.

Film The Good Neighbor trwa aż 97 minut, co oznacza, że przez długi czas można cieszyć się seansem.

The Good Neighbor Cały Film - Fabuła

Dla Davida, byłego dziennikarza „New York Timesa”, nadchodzi koszmarny wieczór, kiedy on i jego dziwny nowy sąsiad Robert przypadkowo potrącają dziewczynę na rowerze. Zdezorientowany David pozwala Robertowi przekonać go do ucieczki z miejsca zdarzenia i pozostawienia dziewczyny na pewną śmierć, aby chronić swoją karierę. Robert nie okazuje wyrzutów sumienia i w imię przyjaźni robi niewypowiedziane rzeczy, by chronić sekret. Teraz, gdy policja zajęła się polowaniem na zabójcę, sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli, gdy lokalna gazeta Davida wysyła go, by opisał historię, w której poznaje siostrę zmarłej dziewczyny, Vanessę. Pomimo okoliczności i jej głębokiego pragnienia odnalezienia zabójcy jej siostry, oboje natychmiast nawiązuje romantyczny związek, który zaskakuje i prześladuje Davida, jednocześnie zmuszając Roberta do podjęcia brutalnych kroków, by zatrzymać swojego nowego przyjaciela dla siebie.

The Good Neighbor
The Good Neighbor
The Good Neighbor

Reżyser

Stephan Rick
Director

Obsada
Oryginalny tytuł The Good Neighbor
Ocena TMDb 6.3 14 votes

Podobne filmy i seriale

John Rambo
Nikt
Ogień
Życzenie śmierci
Doktor Sen
Polowanie
Półwysep
Sicario 2: Soldado
La sombra del gato
Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną: Początek
Jak zostałem superbohaterem
Masquerade

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website