Upiorna noc Halloween

Upiorna noc Halloween

Oct. 26, 200782 Minut
6.9 1389 głosów

Upiorna noc Halloween Online - Gdzie obejrzeć?

Upiorna noc Halloween to fantastyczne widowisko i jeden z najpopularniejszych filmów fabularnych. Film Upiorna noc Halloween otrzymał doskonałe recenzje od krytyków, co pomogło napędzić powszechną atrakcyjność na całym świecie. Dzięki obecności silnej obsady aktorskiej, film Upiorna noc Halloween staje się jeszcze lepszy. Jest zdecydowanie wart polecenia jako tytuł filmowy.

Upiorna noc Halloween zalukaj - obsada aktorska

W obsadzie filmu Upiorna noc Halloween znalazły się takie nazwiska jak: , , , , , , , , ,

Polecamy również 30 dni mroku cały film

Upiorna noc Halloween - Nasza opinia

Upiorna noc Halloween to film zdecydowanie warty polecenia. Otrzymał on ocenę w serwisie IMDB, a oddano aż 1,389 głosów , co oznacza, że Upiorna noc Halloween jest niezwykle popularnym filmem. Być może film Upiorna noc Halloween zostanie nominowany do Oscara.

Koniecznie sprawdź Amerykański Gangster online

Premiera filmu Upiorna noc Halloween odbyła się 2007-10-26, a oryginalny tytuł filmu Upiorna noc Halloween brzmi Trick 'r Treat.

Film Upiorna noc Halloween trwa aż 82 minut, co oznacza, że przez długi czas można cieszyć się seansem.

Upiorna noc Halloween Cały Film - Fabuła

Jak głosi legenda, Halloween to noc, kiedy zmarli wstają z grobów i swobodnie krążą wśród żywych w towarzystwie innych przerażających postaci. Rytuały związane z wigilią dnia Wszystkich Świętych wymyślono po to, aby chronić ludzi przed niecnymi intrygami tych istot. Mieszkańcy pewnego niewielkiego miasteczka mają się niedługo przekonać, że pewnych tradycji lepiej nie lekceważyć. Nic nie dzieje się tak, jak zwykle. Dwoje ludzi na własnej skórze przekonuje się, czym grozi zdmuchnięcie latarni z dyni przed północą, cztery kobiety natykają się na miejscowym jarmarku na zamaskowanego nożownika, grupa nieznośnych dzieciaków przekracza granice i odkrywa straszliwą prawdę ukrytą w lokalnej legendzie, a zrzędliwego starego mnicha odwiedza dziwaczny osobnik zbierający słodycze, który ma z nim pewne rachunki do wyrównania. Przebrania i cukierki, zjawy i gobliny, potwory i totalny zamęt…

Upiorna noc Halloween
Upiorna noc Halloween
Upiorna noc Halloween
Upiorna noc Halloween
Upiorna noc Halloween
Upiorna noc Halloween

Reżyser

Obsada
Oryginalny tytuł Trick 'r Treat
Ocena TMDb 6.9 1,389 votes

Podobne filmy i seriale

Rzut życia
Smakosz
Return of the Tooth Fairy
Cisza
Upiorne opowieści po zmroku
Epoka Lodowcowa
El mundo es vuestro
Policja Zastępcza
Minionki: Orientation Day
새콤달콤
Granizo
Noc w muzeum

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website